Blog

Unieważnienie kredytu złotówkowego w prostych krokach

Osoby zastanawiające się nad tym, jak pozbyć się wysokich rat kredytów w złotówkach, od pewnego czasu mogą mieć nadzieję na to, że osiągnięcie tego celu nie jest niewykonalne. Pierwszym krokiem, co wydaje się oczywiste, jest udanie się do kancelarii, która zajmuje się tego rodzaju sprawami. Jak jednak wyglądają dalsze aktywności?

Dowiedz się więcej

Jak zacząć skuteczną walkę z WIBORem

Od czego zacząć przygotowania, gdy poważnie myśli się o pozwie o WIBOR? Jednym z najważniejszych zagadnień jest to, które dotyczy opracowania i poprowadzenia takiej sprawy. Nietrudno się przecież domyślić, że samodzielne starcie z machiną bankową nie musi należeć do udanych.

Dowiedz się więcej

Jak się pozbyć wskaźnika WIBOR z kredytu w złotówkach

Kontrowersje, jakie narastają wokół wskaźnika WIBOR sprawiają, że lista związanych z nim pytań systematycznie się wydłuża. Jednym z tych, które pojawiają się coraz częściej, jest pytanie o to, czy da się wyeliminować go z umowy. Coraz więcej argumentów przemawia na tym, że nie jest to wcale pragnienie kredytobiorców niemożliwe do zrealizowania.

Dowiedz się więcej

Czas na mniejszy kredyt w złotówkach

Czy zmniejszenie rat kredytu hipotecznego w złotówkach jest w ogóle możliwe? Okazuje się, że nie ma co do tego najmniejszych nawet wątpliwości. Naturalnie, nie jest to cel, jaki można osiągnąć samemu. Współcześnie jednak możemy liczyć na profesjonalne wsparcie w tym zakresie.

Dowiedz się więcej

Walka o unieważnienie WIBOR – zalety pozwu zbiorowego

Nieprawidłowo wyliczony wskaźnik WIBOR zwiększa wysokość rat kredytu złotówkowego. Często jest też przyczyną poważnych problemów finansowych, niejednokrotnie prowadzących do wpadnięcia w spiralę zadłużeniową. Walka z bankami o to, aby płacić niższą ratę i odzyskać nadpłacone środki nie jest prosta. Decyzja o pozwie zbiorowym może jednak znacząco zwiększyć szansę na to, że zakończy się powodzeniem.

Dowiedz się więcej

Jakie są źródła zainteresowania unieważnieniem WIBORu

Fala pozwów o unieważnienie kredytów złotówkowych bazujących na wskaźniku WIBOR stała się faktem. Faktem jest też to, że osoby zaznajomione z przepisami prawa wcale nie kwestionują ich zasadności. Czas więc postawić sobie pytanie o to, z czego wynikają roszczenia klientów banków.

Dowiedz się więcej

WIBOR i jego unieważnienie bez tajemnic

Zainteresowanie możliwością uzyskania odszkodowania z tytułu niewłaściwie wyliczonego wskaźnika WIBOR w przypadku umowy kredytowej jest coraz większe. Warto więc przybliżyć sam wskaźnik, który obecnie wzbudza tak wiele kontrowersji.

Dowiedz się więcej

Kiedy możliwe jest unieważnienie umowy kredytowej z WIBOR

Argumentom wykorzystywanym przez frankowiczów, aby rozwiązać niekorzystne umowy z bankami, już od wielu miesięcy poświęca się maksimum uwagi. Od niedawna nie szczędzi się jej jednak również osobom, które mają zaciągnięte kredyty w złotówkach, zwłaszcza jeśli te ostatnie kwestionują wyliczanie rat w oparciu o WIBOR.

Dowiedz się więcej

Odszkodowanie za WIBOR – co warto wiedzieć

Coraz więcej mówi się o opcji wykreślenia WIBOR z umów kredytowych. Oczywiście, nie jest wcale powiedziane, że realizacja tego celu uda się każdemu. Osoby mające kredyty w złotówkach mogą jednak coraz odważniej myśleć o odzyskaniu przynajmniej części zabranych im pieniędzy.

Dowiedz się więcej

9/9